You are here

Bekâr olmak & Birliktelik arayışı

Aşık erkek- Aşık olduğuna dair 10 işaret

 

Aşık erkek size haftada en az iki kere çiçek yollayan ya da pencerenizin altında serenat yapan erkek değildir. Fakat aşağıdaki on işareti gösteren erkek aşık erkektir. Okumaya devam edin.


Onunla bir kaç kere buluştunuz fakat kafanızda hala aynı sorular, acaba sizinle gerçekten ilgileniyor mu? Aşık erkek ayrıntılarda gizlidir. Onun ilgisini ya da aşkını anlamak için büyük sinyaller almayı beklemeyin. Sizin için hazırladığımız liste, onun ilgisini ve aşkını tartmanıza yardımcı olacak.

Asik erkek kendini nasil ele verir1. Aşık erkek göz teması kuruyorsa

Aşık erkek, aşık olduğu kadınla göz teması kurmaya ve bunu sürdürmeye bayılır. Eğer size karşı ilgisi alakası olmasa, zaten çaba harcayıp gözlerinizin içine derin derin bakmaya yeltenmezdi bile. Aşık erkek göz temasından hoşlanan erkektir. Eğer hayatınızın erkeği gözlerinizin içine bakıyorsa, sakın gözlerinizi kaçırmayın, siz de ondan hoşlandığınızı belli edin.

2. Vücut dili ilgisini belli ediyorsa

Sadece göz kontağı kurmasıyla değil aynı zamanda tüm beden diliyle kendini belli eder aşık erkek. Sizinle konuşurken bacak bacak üstüne atıp, kollarını kavuşturmayan, bir nevi gardını almayan bir erkek size karşı açıktır. Siz de vücut dilinizi ona karşı açık olduğunuzu gösterecek şekilde ayarlayın ki o da sizin onunla ilgili olduğunuzu anlasın.

3. Sizi dinliyorsa

Peki aşık olduğunuz erkek sizinle ne kadar ilgili ve anlattıklarınızı ne kadar dinliyor? Sadece kendinden mi bahsediyor, yoksa sizin hayatınız, beklentileriniz ve ilgi alanlarınız hakkında sorular da soruyor mu? Fikirlerinizi merak edip, söylediklerinize değer veriyor mu?
Centilmen ve aşık erkek konuşmalarında sadece kendinden bahsetmez, sizin fikirlerinize ve hayatınıza da önem verir ve sizi can kulağıyla dinler. Siz de aynen onun sizi dinlediği gibi tüm ilginizi ona vererek onun fikirlerini dinleyin ve söyleyeceklerine önem verin. Aynı fikirde olmadığınız zaman da bunu belirtmekten çekinmeyin. Dürüstlük her zaman beğenilen bir meziyettir.

4. Fiziksel temas kuruyorsa

Eğer biriyle buluşuyorsanız ya da o kişiden hoşlanıyorsanız, onunla fiziksel yakınlık kurmaya çalışmanız oldukça normal. Örneğin konuşurken sizi anladığını göstermek için elini kolunuza koyması ya da kapıdan önce geçmenizi sağlamak için sırtınıza dokunması gibi bu işaretler samimiyet göstergesidir. Muhtemelen siz de aşık olduğunuzda bu tür temaslar kurmaya çalışıyorsunuz, unutmayın aşık erkek de bu hareketleri yapmasının sebebi de sizinkilerle aynı.

5. Sizin ilgi alanlarınıza ilgi duyuyorsa

Bir erkeğin sizinle ilgili olduğunun en önemli göstergelerinden biri sizin ilgi alanlarınıza merak duymasıdır. Her ne kadar kendisi yogayla ya da örgüyle ilgilenmese bile, siz anlatırken sizin adınıza heyecanlanıp, size sorular soruyorsa bu bir aşık erkek sinyali olabilir.

6. Sebepsiz yere arıyorsa

Gerçekten aşık erkek, hal hatır sormak için ilk buluşmanın üstünden beş gün geçmesini beklemez. Aşık olan bir erkek sesinizi duymayı özlediğinde, sizi merak ettiğinde arar. Onun için gününüzün nasıl geçtiğini sormak, sizi aramak için yeterli bir sebeptir. Son zamanlarda yaşadığınız ilişkiler çok fazla ciddiyeti olmayan ilişkilerse eğer, onun bu yürek ısıtan hareketi sizi şaşırtacaktır. Onun bu dikkati sizi şaşırtmasın, tam aksine bu ilginin tadını çıkarın.

7. Sizin arkadaşlığınızı arıyorsa

Aşık erkek sizi sadece aramakla kalmaz, düzenli olarak görmek de ister. Bu bir Cumartesi gecesi ateşli bir randevuya çıkmak anlamına gelmiyor. Sizinle hafta sonu ya da hafta içi  zaman geçirmek istemesi en önemli göstergelerden biridir. Sizi film izlemeye ya da kahve içmeye davet ediyorsa ya da alışveriş yaparken yardım etmeyi öneriyorsa, sizinle gerçekten ilgileniyor demektir.  Siz de onun dostluğunu, varlığını önemsediğinizi ona belli ederseniz, onunla zaman geçirmek için çaba gösterirseniz, o da sizden olumlu sinyaller alır.

8. Size zaman ayırıyorsa

Zaman değerlidir. İşten ve günlük hayatın koşuşturmacasından ne yazık elimizde zaman namına geriye pek fazla bir şey kalmıyor. Bir erkeği aşık erkek yapan da işte tüm bu meşguliyete rağmen size hala zaman ayırması. Bir geziye çıkmadan önce sizi görmek istemesi, gezideyken sizi araması, romantik mesajlar atması ve dönüşte buluşma planları yapması onun aşık bir erkek olduğunun en büyük göstergelerinden biri. Eğer siz de ilgiliyseniz, ona zaman ayırın.

9. Arkadaşlarına sizden bahsediyorsa

Birlikte olduğunuz kişi sizi ilgi ve hediye yağmuruna tutuyor fakat etrafındakilere tanıştırmıyor mu? Eğer ortada böyle bir durum varsa şüphelenmeye hakkınız var. Ciddi olan aşık erkekler arkadaşlarına, aile fertlerine ciddi oldukları kişilerden bahsederler.
Bahsettiğinde ise sadece sizin ne kadar çekici olduğunuzdan değil aynı zamanda ne kadar ilginç, akıllı ve komik olduğundan da bahseder. Ona arkadaşlarına sizden bahsetmesinin gözünüzde ne kadar değerli olduğunu belli edin.

10. Arkadaşlarınızla tanışmak istiyorsa

Aşık erkek size yakın olan insanları tanımak ister. Kadın avcısı bir erkek, bu fırsattan yararlanıp, kız arkadaşlarınızla flört etmeye bakarken, aşık bir erkek arkadaşlarınızın hikayeleriyle ilgilenirken sadece sizinle flört eder. Onun bu ilgisine karşılık siz de, eğer ilgiliyseniz, onunla flört edebilirsiniz.
Size saydığımız bu on işaret sayesinde, aşağı yukarı bir erkeğin sizinle ne kadar ilgili olduğunu tahmin edebilirsiniz. Böylelikle sizinle sadece yüzeysel, kısa süreli ilgilenen erkeklerle sizinle gerçekten ilgilenen, arkadaşlığınızı ilerletmeye değen aşık erkekleri ayırt edebilirsiniz. Size başarılar ve aşk dolu günler diliyoruz.
 

eDarling Yazı İşleri 2012

Sorularınız mı var? Bize yazabilirsiniz: editor@edarling.net

You voted 5. Total votes: 598
için değerlendirme. "Aşık erkek- Onu ele veren 10 işaret ". Ortalama: 3.39 üzerinden 5 Toplam 598 oydan
| |
  Yorum yazın

 
  16 Kommentare zu "Aşık erkek- Onu ele veren 10 işaret ":
Tc Ramil is man... yazdı:
22.02.2014
tam benlik
Yanıtla
fatmanur yazdı:
04.02.2014
BEN ONU ÇOK SEVİYORUM AMA O BENİ HÇ SEVMİYOR NE YAPMAM LAZIM BEN ONA 1 YILIMI VERDİM.AMA ONUN UMRUNDA BİLE DEİL BENİ SEVMİYOR DİNLEMİYOR BENİ HÇ KİMSE ANLAMIYOR LÜTFEN BNA YARDIM EDİN... ONU ÖLENE KDAR SEVİYORUM KENDİSİ KUZENİMDİR. AMA ELİMDEN BİR ŞEY GELMİYOR SEVİYORUM VAZGEÇEMİYORUM O ŞİMDİ BAŞKASIYLA BİRLİKTE NE YAPACAGIMI BİLMİYORUMMMMM.:(
Yanıtla
***** yazdı:
24.01.2014
ya bende birini seviyorum aynı sınıftayız napmam lazım :(
Yanıtla
melis yazdı:
16.01.2014
peki bu belirtilerden sadece 1 tanesi geçerliyse? aşık mıdır?
Yanıtla
melis yazdı:
08.01.2014
okuldaki bir çocuk pek çok maddeyi yapıyor.Sık sık göz teması kuruyor,konuşuyor.Yeni tanıştık (ben sınıfa yeni geldim) ama bana karşı tuhaf,sıcak bir ilgisi var.Benden hoşlanıyor musun diye soracağım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.Ayrıca çocukla birlikte olmak istiyor muyum ondan hoşlanıyor muyum emin değilim.Yani bana çok nazik,sıcak davranıyor.Onunla konuşmayı seviyorum ve çok hoş bir çocuk ama 'evet senden hoşlanıyorum' derse ne yaparım hiç bilmiyorum.Ne yapmalıyım? karşılık vermeli miyim? lütfen yardım edin.
Yanıtla
melis yazdı:
16.01.2014
bence ona aşık değilsende hoş çocuk olduğu için bi süre onla çıkabilirsin. Ama eğer bu durumdan hoşlanmazsan ona bunu söyle.
Yanıtla
merve sefa yazdı:
06.12.2013
beni seviyomu bilmiyorum...Çok acı çekiyorum...ne olur beni sevsin lütfennnnnnnnnnnn
Yanıtla
asiye yazdı:
28.10.2013
bazı cümleler doğru ama yinede inanamıyom beni seviyomu seviyomu diye ona sorsam utanıyom ondan bekliyom bir türlü söylemiyo
Yanıtla
nisa yazdı:
06.12.2013
bence gidip ona söyle bende utanıyodum ama ginede söyledim oda bana karşı boş değilmiş bence sende dene
Yanıtla
aşık utangaç yazdı:
13.12.2013
eeeeee sonra noldu birini seviyorum aynı okuldayız benden 1 yaş büyük beni tanıyo ama samimi deiliz ve ben onu çok seviyorummmm acı çekiyorum
Yanıtla

Pages

load