You are here

Basın Bildirileri

 

eDarling.net’in diğer sitelerden en önemli farkı, hayat arkadaşı arayanlara "gelişigüzel birileri"ni önermek yerine, 260 sorudan oluşan bilimsel bir kişilik testi sayesinde, "karaktere en uygun hayat arkadaşı"nı sunması. Bunun dışında da eDarling çok başka! Neden mi? Çünkü eDarling için, kişisel bilgilerin korunması ve hizmet kalitesi vazgeçilmez bir çalışma prensibidir.

 

Avrupa’nın bir çok ülkesinde kendini kanıtlamış olan eDarling, artık Türkiye’de. eDarling, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Avusturya, Polonya, İsveç, İsviçre ve İspanya’dan sonra bundan böyle Türkiye’de de hizmetlerini sunacak. eDarling, aşkı şansa bırakmak istemeyen, geçici ve üzücü ilişkilerle zaman kaybetmek yerine, uzun vadeli ve mutlu birliktelikler arayanları, çok farklı bir metot uygulayarak bir araya getirecek: Bilimsel bir kişilik testi ile.

 

eDarling’in, insanları karakter ve kişilik kriterlerine uygun olarak bir araya getiren bilimsel kişilik testi, uzun süreli ilişki yaşama ihtimali yüksek kişileri bir araya getiren bir algoritmaya dayanmaktadır. Kişilik testinin özü, uzun yıllar psikologluk ve aile danışmanlığı yapmış olan Dr. Neil Clark Warren’ın geliştirdiği bir teoridir. Bu ideal eşleştirme metodu ile büyük başarılara imza atan eDarling, şimdiye kadar binlerce çifti tanıştırdı ve evlendirdi. Hatta bir çoğu anne-baba olmanın mutluluğunu dahi yaşadı. İşte bu kişilik testi sayesinde eDarling üyelerine, gelişigüzel ve yüzeysel kriterlere dayalı faktörler yerine, kişiliklerine, karakter özelliklerine ve bir birlikteliğe yönelik beklentilerine uygun öneriler sunuyor. Sunulan bu üye önerileri arasından seçimi tabii ki üyelerin kendisi yapıyor. Gelen öneriler arasından uygun hayat arkadaşını bulma şansı hayli büyük. "Matching" olarak adlandırılan eşleştirme prensibini uygulayan siteler sayesinde sadece Amerika’da günde ortalama 542 kişi evleniyor!

 

eDarling tarihçesi eDarling’in merkezi Almanya’nın başkenti Berlin’dedir. eDarling’in bilimsel kişilik testi ve TÜV belgelerinin dışında diğer bir özelliği de, Avrupa’nın tek hizmet sunucusu olarak kullanıcılarına aynı zamanda, birçok adımı kapsayan, denetimli bir "Birbirini tanıma süreci" imkânı sağlamasıdır. 2008 yılında kurulan Affinitas GmbH’nın bir markası olan eDarling, sadece bir tanıma ve tanışma sitesi değil, evlilikle noktalanmasını hedef alan ciddi ve iyi niyetli bir platformdur.

 

Medya mensupları için irtibat bilgilerimiz:
Ahmet Alp Olguner

Country Manager Turkey

 

alp.olguner@edarling.net

Telefon: +49 (0)30 99 29 68 - 643

| |
load