You are here

Bekarlar Türkiye

Şimdi Diyarbakır'da aşk zamanı!

 
Bekârlık gerçekten sultanlık mı? Yoksa yaşamın insana sunabileceği en büyük hediyelerden biri, sevmek, sevilmek, aşk ve mutluluk mu? İnsanın kendi karakter yapısına uygun insanı bulmasının her gün biraz daha zorlaştığı günümüzde, huzurlu ve uzun vadeli birliktelikler olağan olmaktan çıktı. Bir ilişki içinde gerçek mutluluğu yakalamak artık hiç de kolay değil. Bekâr olan herkes, elbette bir sevgili, arkadaşlık, bayan veya erkek arkadaş arayışı içinde! Belki hoş bir sohbet, belki gezip eğlenmek, belki de sıcak bir yuva kurmak, evlenmek için. Tüm bu adımların başlangıcı, sevmek ve aşık olmaktır. ''Aşık oldum'' denildiği an, yediden yetmişe herkes, sizi kolaylıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir. Özlem mesajları ancak aşkın dili ile iletilir. Arkadaşlık kurmak, yeni insanlarla tanışmak, yeni tecrübeler edinmek için Türkiye'nin 7500 yılı aşkın geçmişe sahip olan şehri Diyarbakır da, çok sayıda imkân ve mekân sunuyor.


Diyarbakır: Arkadaşlık kurmanın mekânları belli!


Güneydoğu Anadolu'nun kalbinde bulunmasının yanısıra, 1,5 milyona yaklaşan nüfusu ile büyük kentlerimiz arasında yer alan Diyarbakır’da, yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlıklar edinmek ve âşık olmak hiç de zor değil!

 

Sanat Sokak, Dağkapı civarındaki mekânlar hem yeni arkadaşlıklar kurmak hem de hoşça vakit geçirmek için son derece uygun. Diyarbakır’ın çeşitli cafe, restoranları, doğal ve tarihi mekânları, ciddi beraberlik ve seviyeli ilişki arayanlara, buluşma ve tanışma olanakları sağlıyor. Bu yerler, arkadaşlık arayan insanların bir araya geldikleri; restoran, kulüp, bar ve diskoteklerinde doyasıya eğlenebildikleri mekânlar arasında yer alıyor. 


Diyabakır, aşk, ilişki ve evlilik merkezi!


Yalnız kalmak yerine, arkadaşlık kurmak, mutluluğu yakalamak ve aşkı bulmak isteyenlerin uğrak yerleri arasında Diyarbakır’ın şu bölgelerindeki mekânlar özellikle dikkatleri çekiyor; Sanat Sokak, Diyarbakır'ın en nezih yerlerinden birisidir; Malabadi Köprüsü, Diyarbakır Kalesi gibi birçok tarihi yapı ise, gezmeyi seven insanların bir araya geldikleri yerler arasında bulunuyor. Tanışmak, randevulaşmak, flört etmek ve aşk hayatını canlandırmak işte buralarda mümkün! Birçok evlenme tekliflerine ise Diyarbakır’ın binlerce yıllık tarihi tanıklık ediyor. 

 Diyarbakır’da, arkadaşlık kurmak hiç de zor değil! Bu arkadaşlıklar arasından birinin, hayat arkadaşınız olabilme ihtimali de hiç uzak değil! Ne diyor şarkılarımızdan biri? Şimdi aşk zamanıdır, aşk gönlün baharıdır!

 

 

eDarling Yazı İşleri 2011
 

 


Sorularınız mı var? Bize yazabilirsiniz: editor@edarling.net

Total votes: 431
için değerlendirme. "Diyarbakır Arkadaş". Ortalama: 3.06 üzerinden 5 Toplam 431 oydan
| |
  Yorum yazın

 
  0 Kommentare zu "Diyarbakır Arkadaş":
load