You are here

Bekâr olmak & Birliktelik arayışı

Seyda Günes, eDarling Yazı İşleri, Temmuz 2013

 

Evlilik sitesi ile aşka zaman ayırın

 
Yaklaşık 75 milyon Türkiye nüfusunun bekâr kadın ve erkekleri, çoğunlukla büyük şehirlerde yaşıyor. Büyük şehirlerin oluşturduğu kalabalığın içinde kaybolma ve yalnızlaşma, çağımızın bilinen hastalığıdır. Stresli iş hayatı, yoğun trafik, aileye ve arkadaşlara ayrılan kısıtlı zaman derken insan kendini unutup gidiyor. Hayatında aşka yer vermeye zamanı kalmıyor. Diğer tarafta, zaman yetersizliğini düşündüğünde de kendine hak vermeden geçemiyor. Gün geliyor yalnızlığa alışan kalpler artık hızlı atışlara özlem duymaya başlıyor.

evlilik sitesiİnternet mutluluğunuzun anahtarı olabilir

Zaman darlığında atılacak en uygun adım, çok fazla zaman gerektirmeyen yöntemlerdir. Bunlardan bir tanesi de teknolojinin bizlere sunduğu imkânlardır. Yaşamımızın büyük bir kısmında yer alan internet, 21. yy`ın bize sunduğu bir armağan, büyük bir kolaylıktır.

İnsanlar arasındaki iletişim, artık çoğunlukla internet üzerinden yürütülüyor. İnternetin sağladığı hızlı erişim, ekonomik kolaylık ve her kesimden gelen insanların çeşitliliği, internetin kitle iletişim araçları arasındaki popülaritesini hızla yükseltti. Hâl böyle olunca, insanlar arasındaki iletişim internet üzerinden yapılır hale geldi. Vaktimizin büyük bir kısmını artık bilgisayar başında geçiriyoruz. İnternet kullanımı hayatın duygusal alanlarına da yayıldı.

Evlilik sitesi hayatınızı değiştirebilir

Artık evlilik sitesi kavramı oldukça revaçta. Dışarda asla tanışmaya cesaret edemeyen bir yapıya sahipseniz,  sanal alemde hiçbir engel olmadan rahatlıkla beğendiğiniz kişiyle irtibata geçebilirsiniz. İnternetin bize sağlamış olduğu insan yığını arasında kaybolmamak mümkün değil. Ayrıca her çeşit insanın her an her yere erişebilmesi güven problemini de doğuruyor. Böylelikle insanlar haklı olarak korkup, kendilerini arkadaşlık sitelerinden uzak tutarken, güvenilir evlilik sitelerinden yararlanamıyorlar.

 

Bu yüzden, güvenirliği tespit edilmemiş evlilik sitesinin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Her ortamda kendini yanlış tanıtabilecek insanlar vardır. İnternet üzerinden tanışmak ya da reel hayatta tanışmak, iki tarafın birbirine güvenmesi halinde, hiçbir sorun teşkil etmeyecektir.

 

eDarling Yazı İşleri, Temmuz 2013

 

Sorularınız mı var? Bize yazabilirsiniz: editor@edarling.net
 

Bu yazılar ilginizi çekebilir:
 
 
Total votes: 659
için değerlendirme. "Evlilik Sitesi ile aşk zamanı". Ortalama: 3.04 üzerinden 5 Toplam 659 oydan
| |
  Yorum yazın

 
  6 Kommentare zu "Evlilik Sitesi ile aşk zamanı":
samir yazdı:
22.06.2013
ali hikmet koz yazdı:
21.08.2013
hasan yazdı:
04.06.2013
Zubeyir yazdı:
15.04.2013
mehmet yazdı:
27.02.2013
suat cangut yazdı:
20.01.2013
load